Pomagamy Pomagać!

2020.04.03

Lecimy dalej z pomocą, ale bez Waszego wsparcia nie będzie to tak skuteczne jak byśmy chcieli, więc zapraszamy serdecznie do udziału w tej Wspólnej akcji.

Nie wiesz jak? Nie wiesz co? Nie wiesz Komu? My to zrobimy za Ciebie, najpotrzebniejsze rzeczy trafią tam gdzie najbardziej są potrzebne!

Razem Możemy Wszystko!

Zapraszamy do udziału w zrzutce:

https://zrzutka.pl/nsxdn8

BP.

 

2020.03.31

Obecna sytuacja w Naszym Kraju, Europie i Świecie nie napawa optymizmem. Jednak my jesteśmy Polakami i mamy obowiązki Polskie. Polak łatwo się nie poddaje, nie ulega, walczy… do końca! Podejmujemy i my to wyzwanie, czas skończyć z oglądaniem newsów, wyrzucić politykę do śmietnika. Czas zacząć działać. Nie jesteśmy korporacja ani też nie dysponujemy znaczącymi finansami, nie mamy dotacji czy innych subwencji. Mamy serca po prawej stronie i chcemy pomagać TYM, którzy każdego dnia narażają własne zdrowie i życie niosąc pomoc NAM!

Dzisiaj miała miejsce pierwsza wspólna akcja Bydgoskich Patriotów, ONR Brygada Kujawsko-Pomorska i Ruchu Narodowego Bydgoszcz akcja, pierwsza ale nie ostatnia. W miarę posiadanych środków będziemy starali się kontynuować ten “proceder”.

Dzisiaj do Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy dostarczyliśmy 36 kombinezonów ochronnych. Jak dowiedzieliśmy się na miejscu potrzeby są ogromne, a każdy dar jest na wagę złota.

Kolejna przesyłka już w drodze, wkrótce mamy zamiar dostarczyć 50 litrów środka dezynfekującego.

I w tym miejscu zapraszamy wszystkich Patriotów, Narodowców i Nacjonalistów do wspólnej POMOCY!!!

Pytasz mnie co to jest Patriotyzm…. na dzisiaj to nieść pomoc w potrzebie!

BP.

Opublikuj w mediach społecznościowych

Scroll to Top