Łowcy nazistów…

2022.08.21

Wrocław ma swojego Harłukowicza (GW, teraz Onet) ale Bydgoszcz nie odstaje.. pojawił się w naszym mieście nad Brdą niejaki Łukasz Religa (foto z zasobów internetu).
Uważa się za dziennikarza, jednakże jego wypociny, pełne błędów stylistycznych i składniowych a także kompletny brak wiedzy o tematach, do których się zabiera świadczy o tym, że na to miano nie zasługuje. Zresztą chyba sam się wstydzi tego co publikuje na łamach Portalu Kujawskiego bo swoje teksty podpisuje jedynie inicjałami Ł.R.
Człowiek ten próbował swego czasu “przytulać” się do różnych osób, grup i organizacji, wymienić można choćby Księdza Romana Kneblewskiego, Kibiców Zawiszy, Młodzież Wszechpolską czy nas Bydgoskich Patriotów. Wszyscy po kolei poznawali się na tym osobniku i delikatnie wskazywali mu drzwi. O jego braku równowagi psychicznej niech zaświadczy choćby jeden epizod. Pielgrzymka kibiców na Jasną Górę, na powrocie spożywał znaczne ilości alkoholu co dla nas BP, uczestników tego wydarzenia było odrażające, gdyż nasze zasady nie pozwalają na spożywanie alkoholu na wyjazdach przez nas organizowanych. Ale to nie koniec… Tenże osobnik na jednym z postojów, wysiadł z autobusu i na oczach wszystkich uczestników pielgrzymki, jak również innych, obcych nam osób wykonał na trawniku tzw. “przewrót w przód”. Było to komiczne z uwagi na fakt jakości tego wyczynu ale jeszcze bardziej żenujące i tragiczne. To właśnie wtedy uznaliśmy, że z tym człowiekiem nie chcemy mieć nic wspólnego…
On chyba jednak tęskni za nami bo szuka każdego sposobu i okazji żeby o nas coś naskrobać.
Ostatnio wpadł na trop nazistów, którzy jako nieliczni spośród bydgoszczan uczestniczyli w ostatniej drodze Żołnierza Wyklętego Wacława Legana ps. Niedorostek. Redaktorzyny nie było na cmentarzu w ten marcowy dzień, ale swoje wypociny oparł na relacjach i zdjęciach zamieszczonych w internecie. Jakież to znajome, nasz “bohater” podąża śladem swoich idoli: tvn i wyborczej, tak jak oni kradnąc i wykorzystując na swoje potrzeby cudze materiały.
Ale wróćmy do meritum… o co chodzi z tymi “nazistami”… Na pogrzebie oprócz naszej flagi BP, mieliśmy również flagę z grafiką przedstawiająca czaszkę z trzem literami ŚWO, jednoznaczny symbol i przekaz dla wrogów Ojczyzny wzorowany na symbolice wykorzystywanej przez Żołnierzy Wyklętych. Flaga ta widoczna jest na poniższym zdjęciu (autor: Józef Żernicki).
Pan Religa uważa, że to symbol nazistowski tzw. Totenkopf, jak wyglądał tenże Totenkopf noszony przez tych nazistów, znaczy Niemców podczas II Wojny Światowej można zobaczyć na kolejnej grafice (zasoby internetowe)…
Problem w tym, że Pan Religa nie zna polskiej historii i nie ma pojęcia o tym, że Żołnierze Podziemia Antykomunistycznego swoje oznaczenia wzorowali na odznakach Huzarów Śmierci z wojny 1920 roku (tu trzecia grafika z zasobów internetowych).
Panu pseudo dziennikarzowi proponujemy powrót do szkoły i gruntowną edukację w każdej dziedzinie, gdyż zauważalny jest u niego brak szerszej i rzetelnej wiedzy w tematach, które usiłuje poruszać.
g
Tak już dla śmiechu dodamy… bójcie się (poniższe grafiki zapożyczono z zasobów internetowych):
elektrycy,
fani punkowego (kiedyś) dezertera,
czy też producenci, przewoźnicy, sprzedawcy i nabywcy środków toksycznych,
no i przede wszystkim PIRACI….

Na was wszystkich też przyjdzie kiedyś pora… Pseudo dziennikarz śledczy jest już na tropie 🙂
BP
Tu linki do artykułów ŁR

Opublikuj w mediach społecznościowych

Scroll to Top