Dolina Śmierci

10.10.2021r.

10 października to w historii Bydgoszczy bardzo ważna data, to właśnie tego dnia 1939 roku niemiecki okupant rozpoczął egzekucje Bydgoszczan oraz mieszkańców okolicznych miejscowości w Dolinie Śmierci.

Władzom miasta nad Brdą z Prezydentem Rafałem Bruskim na czele jednak nie pamięć o zamordowanych Bydgoszczanach była tego dnia w głowie, dla nich liczy się tylko unia ewropejska, którą stawiają ponad naszą tradycję, historię, patriotyzm czy Bohaterów Narodowych. 

Na oficjalnym profilu Facebook-owym miasta Bydgoszczy, zachęcano by właśnie tego dnia wziąć udział w zgromadzeniu na Starym Rynku, mającym na celu pokazać przywiązanie do sztucznego potworka jakim jest unia ewropejska.

Nikt z tych mądrali z ratusza nie wpadł na ten pomysł by w kolejną rocznicę odwiedzić to historyczne miejsce, uświęcone krwią Polskich Męczenników.

My złudzeń nie mamy gdzie zwrócone są serca i umysły “miłościwie” nam panujących. Świadectwo tego dali nam już niejednokrotnie.

My nie oglądamy się na nich, My robimy swoje. Bydgoscy Patrioci byli tego dnia tam gdzie być powinni….. i zachowali się jak trzeba.

CZEŚĆ I CHWAŁA BYDGOSZCZANOM POMORDOWANYM PRZEZ NIEMCÓW

BP.

Opublikuj w mediach społecznościowych

Scroll to Top