WLM – Pomoc dla Janusza

Pierwsza Edycja za nami, dzięki Waszemu wsparciu udało się zgromadzić 6000 zł. Pieniądze już trafiły do Pani Ewy, córki Janusza. Poniżej podsumowanie akcji i podziękowania do Pani Ewy. My pragniemy podziękować naszemu Przyjacielowi Rafałowi. To dzięki niemu udało się ten temat okiełznać organizacyjnie. To Chłopak, który bezinteresownie od lat działa jak tylko może, żeby wspomagać Pana Janusza Walusia. Masz Wielkie Serducho Bracie!

To nie była pierwsza akcja Bydgoskich Patriotów skierowana do Pana Janusza Walusia, wcześniej były nasze “organizacyjne – okolicznościowe” szaliki i zebrana również niebagatelna kwota 1500 zł.

Ale to nie jest nasze ostatnie słowo! Ponieważ zainteresowanie koszulkami nie zostało wyczerpane podjęliśmy decyzję, że wypuścimy 2 edycję tych cegiełek. Plan jest taki aby koszulki trafiły pod “strzechy” jeszcze we wrześniu tego roku. Aby to było możliwe zgłoszenia będziemy przyjmowali maksymalnie do 31 sierpnia. Po tej dacie wystosujemy do wszystkich, którzy zgłoszą chęć wsparcia akcji pomocowej Janusza indywidualne powiadomienie oraz dane do wpłaty. Potwierdzenie przelewu będzie stanowiło potwierdzenie zamówienia. Potem ruszymy z produkcją by w końcówce  września rozpocząć wysyłki koszulek do WAS. Prosimy nie zwlekać z tematem, koszulki nie będą w wolnej sprzedaży, wyprodukowanych zostanie tylko tyle ile zostanie zamówionych i potwierdzonych wpłatą.

Zapraszamy do zapisów:

Kontakt na FB

patrioci.bydgoszcz@gmail.com

BP.

Opublikuj w mediach społecznościowych

Scroll to Top