#hot16challenge2

17.05.2020

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem.

Jednak jak celnie zauważył nasz Przyjaciel Norbert SMOŁA Smoliński  do jakże innych odmiennych celów został wykorzystany. Nie ma znaczenia to jakie to nowe cele obrało sobie to “towarzystwo” euroentuzjastów, kodomitów, tęczowej braci i czerwonej gwiazdy, znaczenie ma to, że na każdym kroku wykorzystują oni to co dobre, szczere i szczytne, żeby siać swój jad, żeby niszczyć wszystko to co dla NAS jest święte. Naszą tradycję, kulturę i religię. Dlatego taki GŁOS, głos SMOŁY jest dla nas bardzo ważny. To GŁOS w walce o NASZĄ WIELKĄ i  NIEPODLEGŁĄ POLSKĘ!

Kawałek “NA POHYBEL!” jest moją odpowiedzią na medialny ściek artystów, twórców, dziennikarzy, polityków jaki sączy się od wielu dni.
Akcja “hot16…” miała pierwotnie szczytny cel pomocy lekarzom, szybko jednak przerodziła się w ujadanie tęczowych elit. Przykre, że dołączyli do niej również artyści, których utożsamiałem raczej z prawą stroną mainstream’u.

Norbert SMOŁA Smoliński

Smoła – NA POHYBEL! hot16challenge2 /Produced by Shuka4Beats/

ps. Grafika w tle utworu, przedstawiająca wizję SMOŁY-WILKA została przygotowana przez Bruna z Bydgoskich Patriotów.

BP.

Opublikuj w mediach społecznościowych

Scroll to Top