Pamiętajmy o Historii

Bydgoscy Patrioci zapraszają na cykl happeningów poświęconych Żołnierzom Wyklętym.

Postanowiliśmy kontynuować naszą misję w temacie upowszechniania historii związanej z Podziemiem Antykomunistycznym i jego Bohaterami.

Wychodzimy do mieszkańców Bydgoszczy prezentować prawdę o naszych Bohaterach, którym antypolskie media i lewicowe środowiska, wzorem swoich komunistycznych przodków szargają dobre imię i podważają ich zasługi w dążeniu do tego by Polska była Wielka i Niepodległa.

Stoimy na stanowisku, że gdyby nie zbrojny opór Powstańców, Polska stała by się kolejną republiką sowiecką, tylko hart ducha Polaka Patrioty, zaciętość i oddanie oraz walka do ostatniego naboju uchroniła nas przed narodową katastrofą. Komuniści poza metodyczną eksterminacją “myślących inaczej” starali się za wszelka cenę zatrzeć po nich ślady, zohydzić społeczeństwu ich idee i czyny. Kłamliwa propaganda, wymyślona w czasach stalinizmu, przez siepaczy z UB biegających na sznurku NKWD, zbierała swoje żniwo przez lata sowieckiej okupacji. Również dzisiaj media pokroju gazety wyborczej chętnie z niej korzystają. Dzisiaj już wiemy… kto stanowił znaczny odsetek głównych siepaczy UB, PPR i ich kolejnych mutacji, kto był oprawcą, katem i mordercą… a kto ma w rękach owe media.

Tylko Prawda jest ciekawa!… dlatego Wszystkich Bydgoszczan zapraszamy już w najbliższy piątek (13 września) w godzinach 16:00 – 18:00, na ulice Mostową przy Amfiteatrze.

BP.

Opublikuj w mediach społecznościowych

Scroll to Top