Porządki na Kcyńskiej

W środowe popołudnie dzięki pomocy Pana Wojciecha Zielińskiego wszystkie groby Naszych Bohaterów na Cmentarzu przy ul. Kcyńskiej odzyskały swój należyty blask.

Pan Wojtek jak co roku pojawił się z profesjonalnym sprzętem i bezinteresownie umył wszystkie groby, którymi opiekują się Bydgoscy Patrioci!

WIELKIE DZIĘKI PANIE WOJTKU !!!

Dzisiaj, kiedy tyle chamstwa wylewa się na ulicę naszego miasta, i całej naszej Ojczyzny, kiedy profanuje się i niszczy nasze narodowe symbole, wyszydza się naszą wiarę… My Patrioci bronimy tego co dla nas jest świętością, bronimy przy Kościołach… ale też tu na cmentarzu bronimy pamięci naszych przodków, naszych Narodowych Bohaterów.

Dzień 1 listopada, już wkrótce, Bydgoscy Patrioci wraz z innymi środowiskami patriotycznymi z naszego miasta będą kwestować na kcyńskim Cmentarzu, a zebrane pieniądze pomogą uratować kolejne nagrobki naszych Bohaterów. Już dzisiaj dziękujemy za wsparcie.

BP.

Opublikuj w mediach społecznościowych

Scroll to Top