Rotmistrz Pilecki

2020.05.31

Realizacja klipu o rotmistrzu Pileckim i wydanie płyty CD

Tomek Kuś z zespołem Nordica od lat robią super robotę w temacie promocji i upamiętnienia Żołnierzy Wyklętych. Piosenki w ich wykonaniu chwytają za serducho i dają moc do działania dla tych, którym bliskie są wartości Bóg Honor Ojczyzna. Muzyka i przekaz tekstowy, a także ten wizyjny to bardzo ważne nośniki idei, w tym wypadku idei jakże nam Bydgoskim Patriotom bliskiej, Narodowej i Patriotycznej.

Dlatego właśnie w imieniu pomysłodawców, twórców oraz własnym zapraszamy serdecznie do wsparcia zrzutki, której celem jest nagranie klipu do wiersza “Śmierć Rotmistrza” autorstwa Iwony Olszówki oraz całego tekstu “Odezwy do młodzieży” autorstwa samego Witolda Pileckiego.

Kim był i czym się zasłużył Rotmistrz, nie trzeba chyba nikomu z Was przypominać. To postać, godna każdej formy i sposobu upamiętnienia. Taki teledysk to nośnik zarówno ideowy jak i edukacyjno-wychowawczy. Im więcej takich inicjatyw tym szybciej przejęte zostanie miejsce w przestrzeni medialnej od liberalno-lewackiej swołoczy z ich obstrukcyjno-dewianckim  przekazem. Takie utwory, przedstawione w należyty sposób są narzędziem w walce o rząd dusz młodego pokolenia. Pozwalają kształtować i rozwijać bliskie nam Polakom ideały walki o Wielką Polskę.

Więc do działa Patrioci, Narodowcy Nacjonaliści, ku chwale naszej Ojczyzny!!!

BP.

Więcej informacji, oraz możliwość wsparcia akcji znajdziecie na stronie zrzutki.

https://zrzutka.pl/vcfy5g

 

Opublikuj w mediach społecznościowych

Scroll to Top