u Wojaków

2020.04.24

Na piątek umówiliśmy się z kolegą Darkiem z WOT na przekazanie środków ochrony dla Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy. Dzięki Narodowej współpracy Bydgoskich Patriotów, Obozu Narodowo-Radykalnego, Młodzieży Wszechpolskiej i Ruchu Narodowego udało nam się wspomóc Medyków  przekazując im środki ochrony osobistej w postaci 10 przyłbic, 14 kombinezonów, 150 maseczek, 15 maseczek z filtrem, 100 rękawiczek, znacznej ilości filtrów do maseczek oraz 35 litrów płynu do  dezynfekcji.

Zdajemy sobie sprawę, że to kropla w morzu potrzeb. Staramy się wspierać różne ośrodki medyczne, nie tylko w Bydgoszczy, ale nasza pomoc jest taka, jakimi środkami aktualnie dysponujemy. Dlatego bardzo zachęcamy do wspólnej Akcji Pomocy poprzez wpłaty na  internetową zbiórkę lub w innej umówionej formie.

https://zrzutka.pl/nsxdn8

Byliśmy już w 4 placówkach medycznych, reakcja Medyków jednoznacznie wskazuje nam, że nasza pomoc ma sens i trzeba ją kontynuować. Wiemy, że różnie postrzegana jest obecna sytuacja z COVID-19. Każdy z nas może mieć inne zdanie na ten temat, możemy w to wierzyć lub nie. Możemy się zastanawiać jak działa Państwo, skoro … na pierwszej linii nie działa jak powinno. Możemy się zastanawiać, gdzie są środki ochrony, które sprowadza się do naszego Kraju. Możemy, ale nic nie stoi na przeszkodzie by ponad to wszystko, wziąć sprawy w swoje ręce i w miarę posiadanych możliwości wspomóc Tych, co pomagają innym narażając swoje zdrowie i życie.

BP.

Opublikuj w mediach społecznościowych

Scroll to Top