Narodowe Siły Zbrojne

20 września 1942 roku porozumienie Narodowej Organizacji Wojskowej oraz Organizacji Wojskowej Związek Jaszczurczy dało początek Narodowym Siłom Zbrojnym.

Do nowej formacji zbrojnej dołączy również mniejsze ugrupowania narodowej konspiracji m.in. Narodowo- Ludowa Organizacja Wojskowa, Polski Obóz Narodowo- Syndykalistyczny, Narodowa Konspiracja Niepodległości, Legion Unii Narodów Słowiańskich, Organizacja Wojskowa „Wilki”, Zbrojne Pogotowie Narodu, Zakon Odrodzenia Polski oraz pojedyncze oddziały innych formacji i część żołnierzy Armii Krajowej.

Tak rozpoczęła się piękna narodowa historia…

NSZ to była elita elit, z ziarna zasianego przez przedwojenne organizacje narodowe wyrosły całe łany polskich bohaterów, dla których słowa Bóg Honor i Ojczyzna to nie były puste slogany a cel misji do spełnienia. Walcząc z niemieckim i sowieckim najeźdźcą a potem utrwalaczami władzy ludowej  wykazali się wielkim heroizmem i bohaterstwem. Przelewali krew w imię idei… wszystko dla Polski dla siebie nic…

Za swoje czyny opluwani i szykanowani, ginęli w walce i komunistycznych kazamatach… zakopywani w dołach śmierci, tak aby wszelki ślad po nich zaginął… ale ich oprawcy nie wiedzieli, że oni byli ziarnem… które wzrosło w nas, kolejnych pokoleniach.

Dzisiaj my musimy walczyć w ich obronie, bo ciągle są antypolskie pomioty co za cel stawiają sobie szargć ich dobre imię. Wystarczy spojrzeć na Wikipedie, która dla wielu internautów stanowi podstawowe źródło wiedzy… https://pl.wikipedia.org/wiki/Narodowe_Si%C5%82y_Zbrojne

Tak kształtuje się opinię publiczną. Kłamstwa powtarzane po stokroć, stają się “prawdą”.

Tak tworzy się alternatywną historię na potrzeby lewackiej nomenklatury i nowego “tolerancyjnego” człowieka.

CZEŚĆ i CHWAŁA BOHATEROM!

BP.

 

 

Opublikuj w mediach społecznościowych

Scroll to Top